هوشمند سازی ساختمان isparo

اخبار و مقالات آکادمی زبان سفیر گیلان
اخبار ،مقالات و وبلاگ سفیر در این بخش میتوانید اخبار ،مقالات و وبلاگ سفیر را دنبال کنید

12 دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی

12 دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی
۰۸ فروردین ۱۳۹۶

اگر به هر علتی هنوز برای یادگیری زبان انگلیسی قانع نشده اید و یا  اگر می‌خواهید به بقیه‌ی دوستانتان یک انگیزه‌ی قوی برای یادگیری بدهید ، 12 دلیل زیر را با دقت بخوانید تا به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی پی ببرید : 

 1. زبان انگلیسی پرمخاطب‌ترین زبان دنیاست. در کل زمین حدود ۴۰۰ میلیون نفر انگلیسی‌ زبان وجود دارد و ۵۰۰ میلیون نفر نیز انگلیسی را به عنوان زبان دوم استفاده می‌کنند. پس بطور کل حدود یک میلیارد نفر در دنیا زبان انگلیسی را متوجه می‌شوند. آیا شما دوست ندارید به جمع آنها بپیوندید؟
   
 2. حدود ۸۰% اطلاعات کامپیوتر‌ها به  انگلیسی پردازش می‌شوند. یادگیری فنون کامپیوتر برای افرادی که به انگلیسی تسلط دارند بسیار راحت می باشد .
   
 3.  زبان انگلیسی زبان رسمی اخبار و اطلاعات مبادله ‌شده‌ی جهان است. حدود نیمی از روزنامه‌های منتشر‌شده‌ی جهان به انگلیسی است. تنها در کشور هند ، سه هزار مجله‌‌ی انگلیسی‌ زبان منتشر شده است. اگر دوست دارید همیشه با آخرین اطلاعات و اخبار به‌روز باشید انگلیسی کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.
   
 4. زبانی که بیشتر مردم دنیا در حال یادگیری هستند انگلیسی می‌باشد. در حال حاضر حدود یک میلیارد نفر در حال یادگیری این زبان اند. در کشور چین ۲۵۰ هزار نفر از طریق تلویزیون انگلیسی یاد می‌گیرند!
   
 5. بیش از ۸۰%  از صفحه‌های اصلی سایت‌ها به انگلیسی‌ هستند. یعنی با دانستن انگلیسی شما حداقل با موضوع ۸۰ درصد از سایت‌ها آشنا می‌شوید.
   
 6. حدود ۷۰% ایمیل‌های دنیا به انگلیسی فرستاده می‌شوند. آیا شما هم به  استفاده از اینترنت علاقه دارید؟ در صورت تایید یادگیری زبان انگلیسی برای شما ضروری می باشد.
   
 7. بزرگترین شبکه‌های  اطلاع‌ رسانی (CBS,NBC,ABC,BBC,CBC) برنامه های خود را به زبان انگلیسی پخش می کنند.
   
 8. بیش از ۶۰۰ هزار لغت در زبان انگلیسی وجود دارد ولی بطور تخمین شما تنها با یادگیری ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ لغت می‌توانید کارتان را در بیشتر موارد پیش ببرید.
   
 9. مسافرت برایتان آسانترخواهد شد. شما می‌توانید در حین سفر به ۴۵ کشور انگلیسی زبان ، لذت بیشتری ببرید و نیازی به راهنما یا مترجم نداشته باشید.
   
 10.  یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند یک مزیت برای یافتن شغل و یا مهاجرت به کشور‌های غیر انگلیسی‌ زبان برای شما محسوب گردد .
   
 11. مسلما می‌دانید که مترجم‌های آنلاین مانند مترجم گوگل ، محدودیت‌های خاص خود را دارند و به ندرت متنی را بطور کامل و طبیعی ترجمه می کنند. با یادگیری زبان انگلیسی نیازی به مترجم ها نخواهید داشت.
   
 12. یادگیری هر زبانی دید شما را نسبت به زندگی بازتر خواهد کرد و شخصیتتان کامل تر شده و حتی ذهن شما نیز تقویت می گردد.