هوشمند سازی ساختمان isparo

برون سازمانی

دوره های آموزشی برون سازمانی

توضیح دوره

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان با 69 شعبه آموزشی در سطح تهران و شهرستان و با بهره گیری از اساتید کار آزموده و توانمند، با اتکا بر متد آموزشی جدید زبان که مبتنی بر دانشجو محوری، مکالمه محوری و نتیجه گرایی می باشد، افتخار دارد تا کلاسهای عمومی و تخصصی زبان انگلیسی را ویژه مدیران محترم عامل، مدیران ارشد، کارکنان و کارمندان سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات، مراکز دانشگاهی، آموزشگاهی و…. برگزار نماید که هدف اصلی آن بهره وری از خدمات آموزشی سفیر در محل کارخواهد بود. هدف آموزشگاه زبان سفیر از برگزاری کلاس زبان گسترش دانش زبان در سطح سازمانی است. ما در این دوره‌ها، پاسخگوی نیاز سازمان‌ها، موسسات و نهادهایی هستیم که در جهت ارتقا سطح زبان کارکنان خود، متقاضی برگزاری کلاس‌های عمومی و تخصصی در مجموعه خود می‌باشند. آموزش اختصاصی سفیر در محل شرکت ها و سازمان ها علاوه بر ارائه دوره‌های مربوط به یک صنعت یا حرفه خاص، امکان یادگیری عمومی زبان را برای افرادی فراهم می‌کند که امکان حضور در کلاس‌ زبان های موسسه در واحد‌ها را ندارند، یا از لحاظ زمانی دچار محدودیت هستند.

چرا در این کلاس ها شرکت می کنید؟

این دوره‌ها غالباً برای افرادی برگزار می‌گردد که پیشینه شغلی یکسان داشته که این امر سرعت قابل توجهی، به فرآیند آموزش و یادگیری می‌بخشد.
آشنایی و دوستی میان همکاران در محیط کلاس به عنوان عاملی تسهیل کننده محسوب می‌شود که باعث از بین رفتن موانعی چون خجالت و یا ترس از صحبت شده و موجبات تثبیت و درونی نمودن مطالب آموزشی را فراهم می‌آورد.
اغلب فراگیران با توجه به شغل یا رشته تحصیلی خود علاقمند به یادگیری زبان در حوزهٔ شغلی و تحصیلی خود می باشند تا بتوانند در تعاملات مربوطه، به سهولت به نیازهای خود جامه عمل بپوشانند.

مجوزهای اخذ شده

 • اخذ گواهی مجوز برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارمندان دولت صادره از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور
 • اخذ گواهی نامه آموزش زبان انگلیسی از آکادمی مدرسین آکسفورد (OTA)
 • اخذ گواهینامه تربیت مدرس زبان انگلیسی از دانشگاه کمبریج (CELTA)
 • اخذ تاییدیه سیستم آموزشی موسسه زبان سفیر گفتمان توسط وزارت آموزش و پرورش
 • دریافت تندیس بهترین و پر مخاطب‌ترین غرفه از بین 72 شرکت کننده در اولین نمایشگاه بین المللی دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و تجهیزات آموزش( PETEX)
 • دریافت تندیس دومین غرفه بر‌تر در بین 52 موسسه شرکت کننده در اولین جشنواره ملی آموزش زبان انگلیسی (LEDEX)
 • اخذ گواهینامه ISO IWA2 استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آموزش
 • اخذ گواهینامه ISO 10002 استاندارد سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان

مزایای عقد قراراداد با سفیر و برگزاری کلاس ها در محل شرکتها

 • تشکیل کلاس ها در اسرع وقت (خارج از تقویم آموزشی موسسه)
 • طراحی دوره های ویژه با توجه به نیاز شرکت ها
 • اعزام بازرسان جهت بررسی کیفیت کلاس ها به محل شرکت ها
 • مناسب بودن قیمت با توجه به ساعات آموزشی ارائه شده توسط موسسه
 • اعزام اساتید حرفه ای با حداقل 2000 ساعت سابقه تدریس
 • انجام نیازسنجی مرتب برای کلاس هایی که زبان آموز در آن پیشرفت دلخواه را ندارد و مشاوره رایگان تا زمان رفع مشکل
 • تشکیل کلاس ها در زمان های مورد نظر شرکت ها

توضیح دوره

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است. این آزمون همه مهارت های انگلیسی (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن ) را ارزیابی می کند و به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده کاربرد روزمره زبان در تحصیل ،کار و زندگی باشد. یکی از ویژگی های بارز این آزمون بخش شفاهی است که به صورت مصاحبه ای رو در رو با ممتحن بین المللی انجام می شود.معرفی دوره های IELTS سفیر

هدف اصلی دوره های IELTS آشنایی و آماده سازی هر چه بیشتر و دقیق تر متقاضیان شرکت در آزمون مربوطه در در بازه زمانی کوتاه می باشد، به طوریکه هر متقاضی با هر دانش و توانش زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره مورد نظر برساند. مخاطبین دوره های IELTS عمدتا” متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان ، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته های مختلف که قصد دارند در دوره های تخصصی بین المللی در خارج از ایران شرکت کنند، می باشند.


دوره های آیلتس در موسسه سفیر در سه بخش Post- IELTS , IELTS , Pre-IELTS برگزار می گردد. دوره های Pre-IELTS در 3 مقطع که شامل مقطع مبتدی (3 ترم)، مقطع پیش میانی (3 ترم) و مقطع فوق میانی (3 ترم) و در مجموع 9 ترم 20 جلسه ای برگزار می شوند. دوره های Post- IELTS Workshops شامل 4 دوره 10 جلسه ای با تمرکز بر یک مهارت زبانی (Listening, Reading, Speaking and Writing) به صورت مستقل و در جهت آمادگی برای آزمون مربوطه هستند.Pre-IELTS

این بخش مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS می باشند ولی به علت ضعف زبانی هنوز نمی توانند در کلاس های آمادگی IELTS شرکت نمایند. این دسته از زبان آموزان پس از انجام تعیین سطح ویژه در یکی از ترم های بخش Pre- IELTS قرار می گیرند. این بخش علاوه بر تقویت توانش و مهارت های زبانی، به صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا میکند، و در واقع دارای اهداف دو گانه می باشد.


در این بخش سری کتاب های بسیار کار آمد و شناخته شده New Headway Plus ، در کنار کتاب های Oxford practice grammar و Headway Academic Skills استفاده می گردد. بعد از اتمام دوره زبان آموزان در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت می نمایند و بر اساس نمره کسب شده در کلاس های Bridging , Developing , Expanding به طی ادامه ی مسیر یادگیری خود می پردازند .

IELTS

این دوره شامل سه سطح Bridging , Developing , Expanding بوده که زبان آموزان آیلتس با توجه به نمره کسب شده در امتحان پروماک در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می پردازند.Bridging

زبان آموزانی که موفق به کسب نمره ی 4 در آزمون ماک شده باشند قادر خواهند بود که از این سطح به ادامه ی یادگیری مشغول شوند ، در این سطح زبانی کتب Oxford Practice Grammar Intermediate , Focus on Vocabulary 1 تدریس می گردند .Developing

در این سطح زبان آموزان آیلتس که موفق به کسب نمره ی 5 در آزمون ماک شده اند قادر به ثبت نام خواهند بود در این سطح کتب Complete IELTS , Grammar For IELTS , Focus on Vocabulary 2 مورد استفاده قرار خواهند گرفت .Expanding

زبان آموزانی که در امتحان ماک آیلتس موفق به نمره 6 شده باشند می توانند از این سطح به ادامه یادگیری زبان بپردازند در این دوره کتب Complete IELTS مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

Post IELTS

این بخش مخصوص کسانی است که توانایی زبانی شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون می باشد و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء توانش های زبانی، بیشتر با فرم، محتوا و انواع سوالات آزمون آشنا گردیده و مهارت های چهارگانه زبانی خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند.

در این دوره ها، مجموع کتب تست آیلتس به همراه کتاب های مختلف آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز زبان آموزان توسط اساتید انتخاب و تدریس می شوند. متقاضیان می توانند، بر حسب نیاز و یا توصیه کارشناسان آموزشی، دوره ها را به صورت متوالی و یا موازی طی نمایند.