هوشمند سازی ساختمان isparo

درباره ما

درباره ما


آکادمی زبان سفیر گفتمان نخستین ارائه دهنده ی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش در کلاس به همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی، در 20 اردیبهشت ماه 1378 با افتتاح اولین شعبه در منطقه ی قلهک تهران آغاز به کار کرد. موسسه زبان سفیر گفتمان اکنون با بیش از یک و نیم دهه سابقه ی درخشان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با 80 شعبه در تهران و مراکز استانهای کشور، پایبندی خدشه ناپذیر به اصول مشتری مداری و دانشجو محوری در فرآیند یادگیری به موازات کارآفرینی و ایجاد امنیت و رفاه شغلی برای بیش از 2000 نفر از بهترین مدرسین زبان های خارجی و 500 نفر از تواناترین مدیران، کارشناسان و کارکنان اداری و پشتیبانی، در مسیر ارائه ی خدمات برتر آموزشی به مردم عزیز میهن سرافرازمان موفق به اخذ 3 گواهی نامه استاندارد جهانی ایزو 9001 در مدیریت کیفیت، ایزو 10002 در مدیریت شکایات مشتریان و ایزو IWA2  در مدیریت و آموزش و همچنین کسب نمایندگی تربیت مدرسین بین المللی زبان از دانشگاه های آکسفورد و کمبریج شده است.

 

آکادمی سفیر گیلان  در آذر 1388 اولین شعبه خود را در خیابام معلم رشت افتتاح نمود. این شعبه مختص به خواهران با رده سنی 15-70 سال بوده و در حال حاضر با  12 کلاس به فعالیت خود ادامه می دهد. در این مرکز، دوره های آموزشی بزرگسالان و نوجوانان برگزار می گردد. سفیر گیلان اکنون با 6 شعبه تخصصی در رشت و با بیش از 100 نفر از بهترین اساتید سطح شهر و همچنین با بیش از   50  نفر از کارآمدترین مدیران و کارشناسان و کارکنان اداری خدمات برتر آموزشی خود را به عموم مردم عزیز گیلان ارائه می کند.

آکادمی زبان سفیر گفتمان اکنون با 100 شعبه در تهران و شهرستان‌ها ( 20 واحد خواهران و برادران ، 3 واحد IELTS، یک واحد فرانسه و نیز 57 واحد در شهرستانها ( ، یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزش زبان در کشور است.

 

مجوزهای اخذ شده

  • اخذ گواهی مجوز برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارمندان دولت صادره از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور
  • اخذ گواهی نامه آموزش زبان انگلیسی از آکادمی مدرسین آکسفورد (OTA)
  • اخذ گواهینامه تربیت مدرس زبان انگلیسی از دانشگاه کمبریج (CELTA)
  •  اخذ تاییدیه سیستم آموزشی موسسه زبان سفیر گفتمان توسط وزارت آموزش و پرورش
  • دریافت تندیس بهترین و پر مخاطب‌ترین غرفه از بین 72 شرکت کننده در اولین نمایشگاه بین المللی دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و تجهیزات آموزش
    ( PETEX)
  • دریافت تندیس دومین غرفه بر‌تر در بین 52 موسسه شرکت کننده در اولین جشنواره ملی آموزش زبان انگلیسی (LEDEX)
  • اخذ گواهینامه ISO IWA2 استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آموزش  
  • اخذ گواهینامه  ISO 10002 استاندارد سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان