هوشمند سازی ساختمان isparo

مهارت speaking (حرف زدن)

مهارت speaking (حرف زدن)

 

 

آیا وقتی می‌خواهید چیزی را به انگلیسی بگویید چنین احساسی می‌کنید؛ کلماتی را که مطالعه کرده‌اید به خاطر نمی‌آورید. دهان خود را باز می‌کنید اما هیچ لغتِ انگلیسی از آن خارج نمی‌شود.

خب، تنها نیستید.

دانش‌آموزان معمولاً می‌گویند که چون در هنگام مکالمه‌ی انگلیسی بسیار مضطرب می‌شوند، همه چیز را فراموش می‌کنند. اغلب افراد می‌ترسند که اشتباه کنند یا نگران هستند که هیچکس متوجه صحبت آن‌ها نشود. همین ترس است که باعث می‌گردد بعضی از مردم اصلاً به انگلیسی صحبت نکنند.

هدف شما برای صحبت کردن به زبان انگلیسی باید انتقال پیغامتان باشد، نه بیان جمله‌ای بدون نقص. نگران اشتباهات نباشید. یک اشتباه همیشه قرار نیست که مانع از فهم منظورتان توسط دیگران شود.

آیا مایل نیستید که چنین احساسی داشته باشید؛ وقتی متوجه می‌شوید که دیگران منظورتان را به هنگام انگلیسی صحبت کردن حتی وقتی با اشتباه همراه است متوجه می‌شوند، احساس شادی تمام وجودتان را دربر می‌گیرد. هربار که قادر هستید با فرد دیگری به انگلیسی ارتباط برقرار کنید، احساس بهتری نسبت به مهارت‌های گفتاری انگلیسی خود خواهید داشت. 

ما در آکادمی زبان سفیر گیلان، تلاش می کنیم تا مهارت Speaking را در زبان آموزان طبق معتبر ترین روش های آموزشی دنیا و به اصولی ترین و کیفی ترین شکل ممکن تقویت نماییم.